HM78-60120LFTR
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HM78-60120LFTR
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka FIXED IND 12UH 4.9A 25 MOHM SMD
Podatkovni listi: HM78-60120LFTR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HM78-60120LFTR
Številka dela HM78-60120LFTR Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 12UH 4.9A 25 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4822 pcs Podatkovni list HM78-60120LFTR.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ščitenje Shielded Serija HM78
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 12µH Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 12µH Shielded Inductor 4.9A 25 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 25 mOhm Max Trenutna ocena 4.9A