HM78D-1210100MLFTR
TT ElectronicsTT Electronics
HM78D-1210100MLFTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HM78D-1210100MLFTR
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka INDUCT ARRAY 2 COIL 10UH SMD
Podatkovni listi: HM78D-1210100MLFTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
600 pcs
900 pcs
1500 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HM78D-1210100MLFTR
Številka dela HM78D-1210100MLFTR Proizvajalec TT Electronics
Opis INDUCT ARRAY 2 COIL 10UH SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 92981 pcs Podatkovni list HM78D-1210100MLFTR.pdf
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ščitenje Shielded Serija HM78D
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard Druga imena 987-1451-2
HM78D1210100MLFTR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število tuljav 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost - priključena v seriji 41.12µH
Induktivnost - povezana vzporedno 10µH Višina 0.413" (10.50mm)
natančen opis Shielded 2 Coil Inductor Array 41.12µH Inductance - Connected in Series 10µH Inductance - Connected in Parallel 20 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 3.2A Nonstandard DC Resistance (DCR) - serija 80 mOhm Max
DC Resistance (DCR) - vzporedno 20 mOhm Max Trenutna zasičenost - serija 5.85A
Trenutna nasičenost - vzporedno 11.75A Trenutna ocena - serija 1.6A
Trenutna ocena - vzporedno 3.2A