HM78D-1210560MLFTR
TT ElectronicsTT Electronics
HM78D-1210560MLFTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HM78D-1210560MLFTR
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka INDUCT ARRAY 2 COIL 56UH SMD
Podatkovni listi: HM78D-1210560MLFTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HM78D-1210560MLFTR
Številka dela HM78D-1210560MLFTR Proizvajalec TT Electronics
Opis INDUCT ARRAY 2 COIL 56UH SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53319 pcs Podatkovni list HM78D-1210560MLFTR.pdf
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ščitenje Shielded Serija HM78D
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Nonstandard Druga imena 987-1455-1
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število tuljav 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost - priključena v seriji 224µH
Induktivnost - povezana vzporedno 56µH Višina 0.413" (10.50mm)
natančen opis Shielded 2 Coil Inductor Array 224µH Inductance - Connected in Series 56µH Inductance - Connected in Parallel 81 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 850mA Nonstandard DC Resistance (DCR) - serija 324 mOhm Max
DC Resistance (DCR) - vzporedno 81 mOhm Max Trenutna zasičenost - serija 2.45A
Trenutna nasičenost - vzporedno 4.9A Trenutna ocena - serija 425mA
Trenutna ocena - vzporedno 850mA