HM78D-755471MLFTR
TT ElectronicsTT Electronics
HM78D-755471MLFTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HM78D-755471MLFTR
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka INDUCT ARRAY 2 COIL 470UH SMD
Podatkovni listi: HM78D-755471MLFTR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HM78D-755471MLFTR
Številka dela HM78D-755471MLFTR Proizvajalec TT Electronics
Opis INDUCT ARRAY 2 COIL 470UH SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5195 pcs Podatkovni list HM78D-755471MLFTR.pdf
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.303" L x 0.303" W (7.70mm x 7.70mm)
Ščitenje Shielded Serija HM78D
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Nonstandard delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število tuljav 2 Tip montaže Surface Mount
Induktivnost - priključena v seriji 1.861mH Induktivnost - povezana vzporedno 470µH
Višina 0.189" (4.80mm) natančen opis Shielded 2 Coil Inductor Array 1.861mH Inductance - Connected in Series 470µH Inductance - Connected in Parallel 1.74 Ohm DC Resistance (DCR) - Parallel 400mA Nonstandard
DC Resistance (DCR) - serija 6.97 Ohm DC Resistance (DCR) - vzporedno 1.74 Ohm
Trenutna zasičenost - serija 230mA Trenutna nasičenost - vzporedno 460mA
Trenutna ocena - serija 202mA Trenutna ocena - vzporedno 400mA