HM79-60220LFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
HM79-60220LFTR13 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HM79-60220LFTR13
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka FIXED IND 22UH 1.95A 100 MOHM
Podatkovni listi: HM79-60220LFTR13.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HM79-60220LFTR13
Številka dela HM79-60220LFTR13 Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 22UH 1.95A 100 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5121 pcs Podatkovni list HM79-60220LFTR13.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija HM79
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 22µH Višina - sedež (maks.) 0.213" (5.40mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 22µH Unshielded Wirewound Inductor 1.95A 100 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max Trenutna ocena 1.95A