HM85-32261LFTR
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HM85-32261LFTR
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka CMC 260UH 3A 2LN SMD
Podatkovni listi: HM85-32261LFTR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HM85-32261LFTR
Številka dela HM85-32261LFTR Proizvajalec TT Electronics
Opis CMC 260UH 3A 2LN SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4259 pcs Podatkovni list HM85-32261LFTR.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.579" W (12.70mm x 14.70mm) Serija HM85
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Horizontal, 4 PC Pad delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število linij 2 Tip montaže Surface Mount
Induktivnost @ Frekvenca 260µH @ 100kHz Višina (maks.) 0.220" (5.60mm)
Vrsta filtra - Lastnosti -
natančen opis 260µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 3A DCR 15.5 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 15.5 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 3A Odobritve -