HM86-10070LFTR
pregled izdelka
Številka dela: HM86-10070LFTR
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka CMC 70UH 3.6A 2LN SMD
Podatkovni listi: HM86-10070LFTR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HM86-10070LFTR
Številka dela HM86-10070LFTR Proizvajalec TT Electronics
Opis CMC 70UH 3.6A 2LN SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4424 pcs Podatkovni list HM86-10070LFTR.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 0.465" L x 0.465" W (11.80mm x 11.80mm) Serija HM86
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Horizontal, 4 Flat Lead delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število linij 2 Tip montaže Surface Mount
Induktivnost @ Frekvenca 70µH @ 100kHz Višina (maks.) 0.205" (5.20mm)
Vrsta filtra - Lastnosti -
natančen opis 70µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 3.6A DCR 5.35 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 5.35 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 3.6A Odobritve -