HM86-21600LFTR
pregled izdelka
Številka dela: HM86-21600LFTR
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka CMC 1.6MH 750MA 2LN SMD
Podatkovni listi: HM86-21600LFTR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HM86-21600LFTR
Številka dela HM86-21600LFTR Proizvajalec TT Electronics
Opis CMC 1.6MH 750MA 2LN SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5495 pcs Podatkovni list HM86-21600LFTR.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 0.563" L x 0.563" W (14.30mm x 14.30mm) Serija HM86
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Horizontal, 4 Flat Lead delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število linij 2 Tip montaže Surface Mount
Induktivnost @ Frekvenca 1.6mH @ 100kHz Višina (maks.) 0.236" (6.00mm)
Vrsta filtra - Lastnosti -
natančen opis 1.6mH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 750mA DCR 286.5 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 286.5 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 750mA Odobritve -