L081S102LF
TT ElectronicsTT Electronics
L081S102LF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L081S102LF
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka RES ARRAY 7 RES 1K OHM 8SIP
Podatkovni listi: L081S102LF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije L081S102LF
Številka dela L081S102LF Proizvajalec TT Electronics
Opis RES ARRAY 7 RES 1K OHM 8SIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5998 pcs Podatkovni list L081S102LF.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 8-SIP Velikost / dimenzija 0.800" L x 0.098" W (20.32mm x 2.50mm)
Serija L, BI Resistor-Ratio-Drift ±50 ppm/°C
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 1k
Moč na element 125mW Pakiranje Bulk
Paket / primer 8-SIP Druga imena 987-1249
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 7
Število zatičev 8 Tip montaže Through Hole
Višina - sedež (maks.) 0.200" (5.08mm) natančen opis 1k Ohm ±2% 125mW Power Per Element Bussed 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 8-SIP