L101S222LF
TT ElectronicsTT Electronics
L101S222LF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L101S222LF
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka RES ARRAY 9 RES 2.2K OHM 10SIP
Podatkovni listi: L101S222LF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L101S222LF
Številka dela L101S222LF Proizvajalec TT Electronics
Opis RES ARRAY 9 RES 2.2K OHM 10SIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 265518 pcs Podatkovni list L101S222LF.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 10-SIP Velikost / dimenzija 1.000" L x 0.098" W (25.40mm x 2.50mm)
Serija L, BI Resistor-Ratio-Drift ±50 ppm/°C
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 2.2k
Moč na element 125mW Pakiranje Bulk
Paket / primer 10-SIP Druga imena 987-1265
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 9
Število zatičev 10 Tip montaže Through Hole
Višina - sedež (maks.) 0.200" (5.08mm) natančen opis 2.2k Ohm ±2% 125mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP