PFC-W0805LF-03-2001-B
TT ElectronicsTT Electronics
PFC-W0805LF-03-2001-B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PFC-W0805LF-03-2001-B
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka RES SMD 2K OHM 0.1% 1/4W 0805
Podatkovni listi: PFC-W0805LF-03-2001-B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PFC-W0805LF-03-2001-B
Številka dela PFC-W0805LF-03-2001-B Proizvajalec TT Electronics
Opis RES SMD 2K OHM 0.1% 1/4W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 71791 pcs Podatkovni list PFC-W0805LF-03-2001-B.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.081" L x 0.050" W (2.06mm x 1.27mm)
Serija PFC - Precision Odpornost 2 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 989-1143-1
delovna temperatura -65°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.66mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 2 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thin Film