RC55Y-10K2BI
TT ElectronicsTT Electronics
RC55Y-10K2BI Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC55Y-10K2BI
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka RES 10.2K OHM 0.25W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: RC55Y-10K2BI.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RC55Y-10K2BI
Številka dela RC55Y-10K2BI Proizvajalec TT Electronics
Opis RES 10.2K OHM 0.25W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5920 pcs Podatkovni list RC55Y-10K2BI.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Serija RC Odpornost 10.2 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena 985-1062-3
RC55Y10K2BI
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 10.2 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film