RC55Y-7K5BI
TT ElectronicsTT Electronics
RC55Y-7K5BI Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC55Y-7K5BI
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka RES 7.5K OHM 0.25W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: RC55Y-7K5BI.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RC55Y-7K5BI
Številka dela RC55Y-7K5BI Proizvajalec TT Electronics
Opis RES 7.5K OHM 0.25W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5335 pcs Podatkovni list RC55Y-7K5BI.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.283" L (2.50mm x 7.20mm)
Serija RC Odpornost 7.5 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Axial Druga imena 985-1058-1
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 7.5 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film