SPP1UL47R0JLF
TT ElectronicsTT Electronics
SPP1UL47R0JLF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPP1UL47R0JLF
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka RES 47 OHM 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: SPP1UL47R0JLF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPP1UL47R0JLF
Številka dela SPP1UL47R0JLF Proizvajalec TT Electronics
Opis RES 47 OHM 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 288109 pcs Podatkovni list SPP1UL47R0JLF.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.150" Dia x 0.402" L (3.80mm x 10.20mm)
Serija SPP Odpornost 47 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena 989-1265-2
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Fusible, Moisture Resistant, Safety, Weldable
Stopnja napak - natančen opis 47 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Fusible, Moisture Resistant, Safety, Weldable Wirewound