W21-100RJI
TT ElectronicsTT Electronics
W21-100RJI Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: W21-100RJI
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka RES 100 OHM 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi: W21-100RJI.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije W21-100RJI
Številka dela W21-100RJI Proizvajalec TT Electronics
Opis RES 100 OHM 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 116820 pcs Podatkovni list W21-100RJI.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±75ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.220" Dia x 0.500" L (5.60mm x 12.70mm)
Serija W20 Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Axial Druga imena 985-1111-1
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 100 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound