WRM0204C-10RFI
TT ElectronicsTT Electronics
WRM0204C-10RFI Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WRM0204C-10RFI
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka RES SMD 10 OHM 1% 1/4W 0204
Podatkovni listi: WRM0204C-10RFI.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WRM0204C-10RFI
Številka dela WRM0204C-10RFI Proizvajalec TT Electronics
Opis RES SMD 10 OHM 1% 1/4W 0204 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5189 pcs Podatkovni list WRM0204C-10RFI.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0204 Velikost / dimenzija 0.061" Dia x 0.146" L (1.55mm x 3.70mm)
Serija WRM Odpornost 10 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer MELF, 0204 Druga imena 985-1444-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 10 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Pulse Withstanding Metal Film