WRM0207C-560RFI
TT ElectronicsTT Electronics
WRM0207C-560RFI Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WRM0207C-560RFI
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka RES SMD 560 OHM 1% 0.4W 0207
Podatkovni listi: WRM0207C-560RFI.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WRM0207C-560RFI
Številka dela WRM0207C-560RFI Proizvajalec TT Electronics
Opis RES SMD 560 OHM 1% 0.4W 0207 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 300430 pcs Podatkovni list WRM0207C-560RFI.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0207 Velikost / dimenzija 0.094" Dia x 0.240" L (2.40mm x 6.10mm)
Serija WRM Odpornost 560 Ohms
Moč (Watts) 0.4W, 2/5W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer MELF, 0207 Druga imena 985-1476-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 560 Ohms ±1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor MELF, 0207 Pulse Withstanding Metal Film