7M-16.9344MAHC-T
TXC CorporationTXC Corporation
7M-16.9344MAHC-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 7M-16.9344MAHC-T
Proizvajalec / znamka: TXC Corporation
Opis izdelka CRYSTAL 16.9344MHZ 9PF SMT
Podatkovni listi: 1.7M-16.9344MAHC-T.pdf2.7M-16.9344MAHC-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 7M-16.9344MAHC-T
Številka dela 7M-16.9344MAHC-T Proizvajalec TXC Corporation
Opis CRYSTAL 16.9344MHZ 9PF SMT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 176475 pcs Podatkovni list 1.7M-16.9344MAHC-T.pdf2.7M-16.9344MAHC-T.pdf
Tip MHz Crystal Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija 7M Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Način delovanja Fundamental
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks Load Capacitance 9pF
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Toleranca frekvence ±30ppm Stabilnost frekvence ±30ppm
Pogostost 16.9344MHz ESR (upornost ekvivalentne serije) 80 Ohms
natančen opis 16.9344MHz ±30ppm Crystal 9pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead