7Q-40.000MCS-T
TXC CorporationTXC Corporation
7Q-40.000MCS-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 7Q-40.000MCS-T
Proizvajalec / znamka: TXC Corporation
Opis izdelka OSC VCTCXO 40.000MHZ CL SNWV SMD
Podatkovni listi: 1.7Q-40.000MCS-T.pdf2.7Q-40.000MCS-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 7Q-40.000MCS-T
Številka dela 7Q-40.000MCS-T Proizvajalec TXC Corporation
Opis OSC VCTCXO 40.000MHZ CL SNWV SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72983 pcs Podatkovni list 1.7Q-40.000MCS-T.pdf2.7Q-40.000MCS-T.pdf
Napetost - oskrba 2.5V Tip VCTCXO
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija 7Q
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod Clipped Sine Wave
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.043" (1.10mm)
Funkcija - Stabilnost frekvence ±2ppm
Pogostost 40MHz natančen opis 40MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 2mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -