7W-48.000MBA-T
TXC CorporationTXC Corporation
7W-48.000MBA-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 7W-48.000MBA-T
Proizvajalec / znamka: TXC Corporation
Opis izdelka OSC XO 48.000MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: 1.7W-48.000MBA-T.pdf2.7W-48.000MBA-T.pdf3.7W-48.000MBA-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 7W-48.000MBA-T
Številka dela 7W-48.000MBA-T Proizvajalec TXC Corporation
Opis OSC XO 48.000MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 51535 pcs Podatkovni list 1.7W-48.000MBA-T.pdf2.7W-48.000MBA-T.pdf3.7W-48.000MBA-T.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija 7W
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
Druga imena 887-1377-1 delovna temperatura -10°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.056" (1.42mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 48MHz
natančen opis 48MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 20mA