7W-70.000MBD-T
TXC CorporationTXC Corporation
7W-70.000MBD-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 7W-70.000MBD-T
Proizvajalec / znamka: TXC Corporation
Opis izdelka OSC XO 70.000MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: 1.7W-70.000MBD-T.pdf2.7W-70.000MBD-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 7W-70.000MBD-T
Številka dela 7W-70.000MBD-T Proizvajalec TXC Corporation
Opis OSC XO 70.000MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64340 pcs Podatkovni list 1.7W-70.000MBD-T.pdf2.7W-70.000MBD-T.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija 7W
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.056" (1.42mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 70MHz natančen opis 70MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 20mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -