7X-40.000MBB-T
TXC CorporationTXC Corporation
7X-40.000MBB-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 7X-40.000MBB-T
Proizvajalec / znamka: TXC Corporation
Opis izdelka OSC XO 40.000MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: 1.7X-40.000MBB-T.pdf2.7X-40.000MBB-T.pdf3.7X-40.000MBB-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 7X-40.000MBB-T
Številka dela 7X-40.000MBB-T Proizvajalec TXC Corporation
Opis OSC XO 40.000MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija 7X
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura -10°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.040" (1.02mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 40MHz natančen opis 40MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 20mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -