7XZ-32.768KDA-T
TXC CorporationTXC Corporation
7XZ-32.768KDA-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 7XZ-32.768KDA-T
Proizvajalec / znamka: TXC Corporation
Opis izdelka OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: 1.7XZ-32.768KDA-T.pdf2.7XZ-32.768KDA-T.pdf3.7XZ-32.768KDA-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 7XZ-32.768KDA-T
Številka dela 7XZ-32.768KDA-T Proizvajalec TXC Corporation
Opis OSC XO 32.768KHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 1.8V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija 7XZ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
Druga imena 7XZ-32.768KDA-T-ND
7XZ32768KDAT
delovna temperatura -10°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.040" (1.02mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 32.768kHz
natančen opis 32.768kHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 3mA