7Z26020001
TXC CorporationTXC Corporation
TXC Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 7Z26020001
Proizvajalec / znamka: TXC Corporation
Opis izdelka OSC TCXO 26MHZ 1.8V SMD
Podatkovni listi: 7Z26020001.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 7Z26020001
Številka dela 7Z26020001 Proizvajalec TXC Corporation
Opis OSC TCXO 26MHZ 1.8V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69323 pcs Podatkovni list 7Z26020001.pdf
Napetost - oskrba 1.8V Tip TCXO
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serija 7Z
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod Clipped Sine Wave
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija - Stabilnost frekvence -
Pogostost 26MHz natančen opis 26MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead