8N04020001
TXC CorporationTXC Corporation
TXC Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8N04020001
Proizvajalec / znamka: TXC Corporation
Opis izdelka OSC XO 4.096MHZ 3.3V SMD
Podatkovni listi: 8N04020001.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8N04020001
Številka dela 8N04020001 Proizvajalec TXC Corporation
Opis OSC XO 4.096MHZ 3.3V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66130 pcs Podatkovni list 8N04020001.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serija 8N
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.033" (0.83mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 4.096MHz natančen opis 4.096MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead