9B03500050
TXC CorporationTXC Corporation
9B03500050 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 9B03500050
Proizvajalec / znamka: TXC Corporation
Opis izdelka CRYSTAL 3.579545MHZ 18PF TH
Podatkovni listi: 9B03500050.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 9B03500050
Številka dela 9B03500050 Proizvajalec TXC Corporation
Opis CRYSTAL 3.579545MHZ 18PF TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 309800 pcs Podatkovni list 9B03500050.pdf
Tip MHz Crystal Velikost / dimenzija 0.453" L x 0.197" W (11.50mm x 5.00mm)
Serija 9B Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer HC-49/US
delovna temperatura -10°C ~ 60°C Način delovanja -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Load Capacitance 18pF
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm)
Toleranca frekvence ±30ppm Stabilnost frekvence ±30ppm
Pogostost 3.579545MHz natančen opis 3.579545MHz ±30ppm Crystal 18pF HC-49/US