TA-14.7456MCD-T
TXC CorporationTXC Corporation
TA-14.7456MCD-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TA-14.7456MCD-T
Proizvajalec / znamka: TXC Corporation
Opis izdelka OSC MEMS 14.7456MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: 1.TA-14.7456MCD-T.pdf2.TA-14.7456MCD-T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TA-14.7456MCD-T
Številka dela TA-14.7456MCD-T Proizvajalec TXC Corporation
Opis OSC MEMS 14.7456MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4362 pcs Podatkovni list 1.TA-14.7456MCD-T.pdf2.TA-14.7456MCD-T.pdf
Napetost - oskrba 2.5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija TA
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 14.7456MHz
natančen opis 14.7456MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) -