TD-12.352MCD-T
TXC CorporationTXC Corporation
TD-12.352MCD-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TD-12.352MCD-T
Proizvajalec / znamka: TXC Corporation
Opis izdelka OSC MEMS 12.352MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: 1.TD-12.352MCD-T.pdf2.TD-12.352MCD-T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TD-12.352MCD-T
Številka dela TD-12.352MCD-T Proizvajalec TXC Corporation
Opis OSC MEMS 12.352MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4931 pcs Podatkovni list 1.TD-12.352MCD-T.pdf2.TD-12.352MCD-T.pdf
Napetost - oskrba 2.5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija TD
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 12.352MHz
natančen opis 12.352MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) -