NI-10M-2802
TaitienTaitien
NI-10M-2802 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NI-10M-2802
Proizvajalec / znamka: Taitien
Opis izdelka OSC OCXO 10MHZ 12V LVTTL DIP
Podatkovni listi: 1.NI-10M-2802.pdf2.NI-10M-2802.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NI-10M-2802
Številka dela NI-10M-2802 Proizvajalec Taitien
Opis OSC OCXO 10MHZ 12V LVTTL DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1318 pcs Podatkovni list 1.NI-10M-2802.pdf2.NI-10M-2802.pdf
Napetost - oskrba 12V Tip OCXO
Velikost / dimenzija 1.430" L x 1.070" W (36.32mm x 27.18mm) Serija NI-10M-2800
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 6-DIP (1.000", 25.40mm), 5 Leads Izhod LVTTL
Druga imena 1664-1030 delovna temperatura -30°C ~ 70°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.500" (12.70mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence ±10ppb Pogostost 10MHz
natančen opis 10MHz OCXO LVTTL Oscillator 12V 6-DIP (1.000", 25.40mm), 5 Leads Tok - Supply (Max) 400mA