OTJRGCVTNF-81.000000
TaitienTaitien
OTJRGCVTNF-81.000000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OTJRGCVTNF-81.000000
Proizvajalec / znamka: Taitien
Opis izdelka OSC XO 81.0000MHZ LVDS SMD
Podatkovni listi: 1.OTJRGCVTNF-81.000000.pdf2.OTJRGCVTNF-81.000000.pdf3.OTJRGCVTNF-81.000000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OTJRGCVTNF-81.000000
Številka dela OTJRGCVTNF-81.000000 Proizvajalec Taitien
Opis OSC XO 81.0000MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 2.5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija OT
Ocene - Pakiranje Strip
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVDS
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.063" (1.60mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 81MHz natančen opis 81MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 50mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -