OXETDLJANF-50.000000
TaitienTaitien
OXETDLJANF-50.000000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: OXETDLJANF-50.000000
Proizvajalec / znamka: Taitien
Opis izdelka OSC XO 50MHZ 2.8V CMOS SMD
Podatkovni listi: 1.OXETDLJANF-50.000000.pdf2.OXETDLJANF-50.000000.pdf3.OXETDLJANF-50.000000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije OXETDLJANF-50.000000
Številka dela OXETDLJANF-50.000000 Proizvajalec Taitien
Opis OSC XO 50MHZ 2.8V CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 2.8V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija OX
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
Druga imena 1664-1097-2 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.043" (1.10mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 50MHz
natančen opis 50MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 10mA