PXETDCJANF-50.000000
TaitienTaitien
PXETDCJANF-50.000000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PXETDCJANF-50.000000
Proizvajalec / znamka: Taitien
Opis izdelka OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: 1.PXETDCJANF-50.000000.pdf2.PXETDCJANF-50.000000.pdf3.PXETDCJANF-50.000000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PXETDCJANF-50.000000
Številka dela PXETDCJANF-50.000000 Proizvajalec Taitien
Opis OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 2.8 V ~ 3.3 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija PX
Ocene - Pakiranje Strip
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.043" (1.10mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 50MHz natančen opis 50MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.8 V ~ 3.3 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 15mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 15µA