PYETDLJANF-48.000000
TaitienTaitien
PYETDLJANF-48.000000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PYETDLJANF-48.000000
Proizvajalec / znamka: Taitien
Opis izdelka OSC XO 48.0000MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: 1.PYETDLJANF-48.000000.pdf2.PYETDLJANF-48.000000.pdf3.PYETDLJANF-48.000000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PYETDLJANF-48.000000
Številka dela PYETDLJANF-48.000000 Proizvajalec Taitien
Opis OSC XO 48.0000MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 2.8 V ~ 3.3 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija PY
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 48MHz natančen opis 48MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.8 V ~ 3.3 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 15mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 15µA