TAECPLSANF-16.000000
TaitienTaitien
TAECPLSANF-16.000000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAECPLSANF-16.000000
Proizvajalec / znamka: Taitien
Opis izdelka OSC VCTCXO 16.0000MHZ CLP SNWV
Podatkovni listi: 1.TAECPLSANF-16.000000.pdf2.TAECPLSANF-16.000000.pdf3.TAECPLSANF-16.000000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAECPLSANF-16.000000
Številka dela TAECPLSANF-16.000000 Proizvajalec Taitien
Opis OSC VCTCXO 16.0000MHZ CLP SNWV Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 3 V ~ 3.3 V Tip VCTCXO
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija TA
Ocene - Pakiranje Strip
Paket / primer 4-SMD, No Lead Exposed Pad Izhod Clipped Sine Wave
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
Funkcija - Stabilnost frekvence ±1.5ppm
Pogostost 16MHz natančen opis 16MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3 V ~ 3.3 V 4-SMD, No Lead Exposed Pad
Tok - Supply (Max) 3.5mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -