TYETCCSANF-20.000000
TaitienTaitien
TYETCCSANF-20.000000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TYETCCSANF-20.000000
Proizvajalec / znamka: Taitien
Opis izdelka OSC TCXO 20.0000MHZ CLP SNWV SMD
Podatkovni listi: 1.TYETCCSANF-20.000000.pdf2.TYETCCSANF-20.000000.pdf3.TYETCCSANF-20.000000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TYETCCSANF-20.000000
Številka dela TYETCCSANF-20.000000 Proizvajalec Taitien
Opis OSC TCXO 20.0000MHZ CLP SNWV SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 2.8 V ~ 3.3 V Tip TCXO
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija TY
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod Clipped Sine Wave
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija - Stabilnost frekvence ±2ppm
Pogostost 20MHz natančen opis 20MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.8 V ~ 3.3 V 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 2mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -