TYKTBLSANF-19.200000
TaitienTaitien
TYKTBLSANF-19.200000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TYKTBLSANF-19.200000
Proizvajalec / znamka: Taitien
Opis izdelka OSC TCXO 19.2MHZ 1.8V CLP SW SMD
Podatkovni listi: 1.TYKTBLSANF-19.200000.pdf2.TYKTBLSANF-19.200000.pdf3.TYKTBLSANF-19.200000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TYKTBLSANF-19.200000
Številka dela TYKTBLSANF-19.200000 Proizvajalec Taitien
Opis OSC TCXO 19.2MHZ 1.8V CLP SW SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 1.8V Tip TCXO
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija TY
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod Clipped Sine Wave
Druga imena 1664-1324-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence ±1ppm Pogostost 19.2MHz
natančen opis 19.2MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 2mA