VTEUMLJANF-25.000000
TaitienTaitien
VTEUMLJANF-25.000000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VTEUMLJANF-25.000000
Proizvajalec / znamka: Taitien
Opis izdelka OSC VCXO 25MHZ 3.3V CMOS SMD
Podatkovni listi: 1.VTEUMLJANF-25.000000.pdf2.VTEUMLJANF-25.000000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VTEUMLJANF-25.000000
Številka dela VTEUMLJANF-25.000000 Proizvajalec Taitien
Opis OSC VCXO 25MHZ 3.3V CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40383 pcs Podatkovni list 1.VTEUMLJANF-25.000000.pdf2.VTEUMLJANF-25.000000.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip VCXO
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija VT
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod CMOS
Druga imena 1664-1348-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 25MHz
natančen opis 25MHz VCXO CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 20mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) - Osnovni resonator Crystal
Absolute Pull Range (APR) ±50ppm