X2GCELNANF-24.000000
TaitienTaitien
X2GCELNANF-24.000000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: X2GCELNANF-24.000000
Proizvajalec / znamka: Taitien
Opis izdelka CRYSTAL 24MHZ 18PF SMD
Podatkovni listi: 1.X2GCELNANF-24.000000.pdf2.X2GCELNANF-24.000000.pdf3.X2GCELNANF-24.000000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije X2GCELNANF-24.000000
Številka dela X2GCELNANF-24.000000 Proizvajalec Taitien
Opis CRYSTAL 24MHZ 18PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Tip MHz Crystal Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija X2 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Način delovanja Fundamental
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Load Capacitance 18pF
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm)
Toleranca frekvence ±20ppm Stabilnost frekvence ±30ppm
Pogostost 24MHz ESR (upornost ekvivalentne serije) 70 Ohms
natančen opis 24MHz ±20ppm Crystal 18pF 70 Ohms 4-SMD, No Lead