XSHEECNANF-25.000000
TaitienTaitien
XSHEECNANF-25.000000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XSHEECNANF-25.000000
Proizvajalec / znamka: Taitien
Opis izdelka CRYSTAL 25MHZ 20PF SMD
Podatkovni listi: 1.XSHEECNANF-25.000000.pdf2.XSHEECNANF-25.000000.pdf3.XSHEECNANF-25.000000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije XSHEECNANF-25.000000
Številka dela XSHEECNANF-25.000000 Proizvajalec Taitien
Opis CRYSTAL 25MHZ 20PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Tip MHz Crystal Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija XS Ocene -
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer 2-SMD, No Lead
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Način delovanja Fundamental
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Load Capacitance 20pF
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.055" (1.40mm)
Toleranca frekvence ±30ppm Stabilnost frekvence ±30ppm
Pogostost 25MHz ESR (upornost ekvivalentne serije) 70 Ohms
natančen opis 25MHz ±30ppm Crystal 20pF 70 Ohms 2-SMD, No Lead