XVFBGCNANF-12.000000
TaitienTaitien
XVFBGCNANF-12.000000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XVFBGCNANF-12.000000
Proizvajalec / znamka: Taitien
Opis izdelka CRYSTAL 12MHZ 16PF SMD
Podatkovni listi: 1.XVFBGCNANF-12.000000.pdf2.XVFBGCNANF-12.000000.pdf3.XVFBGCNANF-12.000000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije XVFBGCNANF-12.000000
Številka dela XVFBGCNANF-12.000000 Proizvajalec Taitien
Opis CRYSTAL 12MHZ 16PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Tip MHz Crystal Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija XV Ocene -
Pakiranje Strip Paket / primer 4-SMD, No Lead
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Način delovanja Fundamental
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Load Capacitance 16pF
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Toleranca frekvence ±10ppm Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 12MHz ESR (upornost ekvivalentne serije) 60 Ohms
natančen opis 12MHz ±10ppm Crystal 16pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead