XXBBCLNANF-16.000000
TaitienTaitien
XXBBCLNANF-16.000000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XXBBCLNANF-16.000000
Proizvajalec / znamka: Taitien
Opis izdelka CRYSTAL 16MHZ 9PF SMD
Podatkovni listi: 1.XXBBCLNANF-16.000000.pdf2.XXBBCLNANF-16.000000.pdf3.XXBBCLNANF-16.000000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije XXBBCLNANF-16.000000
Številka dela XXBBCLNANF-16.000000 Proizvajalec Taitien
Opis CRYSTAL 16MHZ 9PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Tip MHz Crystal Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija XX Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Način delovanja Fundamental
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Load Capacitance 9pF
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm)
Toleranca frekvence ±10ppm Stabilnost frekvence ±20ppm
Pogostost 16MHz ESR (upornost ekvivalentne serije) 80 Ohms
natančen opis 16MHz ±10ppm Crystal 9pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead