XXGPPLNANF-20.000000
TaitienTaitien
XXGPPLNANF-20.000000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XXGPPLNANF-20.000000
Proizvajalec / znamka: Taitien
Opis izdelka CRYSTAL 20MHZ 18PF SMD
Podatkovni listi: 1.XXGPPLNANF-20.000000.pdf2.XXGPPLNANF-20.000000.pdf3.XXGPPLNANF-20.000000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije XXGPPLNANF-20.000000
Številka dela XXGPPLNANF-20.000000 Proizvajalec Taitien
Opis CRYSTAL 20MHZ 18PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Tip MHz Crystal Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija XX Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Druga imena 1664-1444-2 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Način delovanja Fundamental Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Load Capacitance 18pF Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Toleranca frekvence ±15ppm
Stabilnost frekvence ±15ppm Pogostost 20MHz
ESR (upornost ekvivalentne serije) 60 Ohms natančen opis 20MHz ±15ppm Crystal 18pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead