XYAEELNANF-32.000000
TaitienTaitien
XYAEELNANF-32.000000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XYAEELNANF-32.000000
Proizvajalec / znamka: Taitien
Opis izdelka CRYSTAL 32MHZ 8PF SMD
Podatkovni listi: 1.XYAEELNANF-32.000000.pdf2.XYAEELNANF-32.000000.pdf3.XYAEELNANF-32.000000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije XYAEELNANF-32.000000
Številka dela XYAEELNANF-32.000000 Proizvajalec Taitien
Opis CRYSTAL 32MHZ 8PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Tip MHz Crystal Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.081" W (2.55mm x 2.05mm)
Serija XY Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Druga imena 1664-1477-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Način delovanja Fundamental Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Load Capacitance 8pF Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Toleranca frekvence ±30ppm
Stabilnost frekvence ±30ppm Pogostost 32MHz
ESR (upornost ekvivalentne serije) 60 Ohms natančen opis 32MHz ±30ppm Crystal 8pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead