XZAEECNANF-26.000000
TaitienTaitien
XZAEECNANF-26.000000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XZAEECNANF-26.000000
Proizvajalec / znamka: Taitien
Opis izdelka CRYSTAL 26MHZ 8PF SMD
Podatkovni listi: 1.XZAEECNANF-26.000000.pdf2.XZAEECNANF-26.000000.pdf3.XZAEECNANF-26.000000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije XZAEECNANF-26.000000
Številka dela XZAEECNANF-26.000000 Proizvajalec Taitien
Opis CRYSTAL 26MHZ 8PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Tip MHz Crystal Velikost / dimenzija 0.081" L x 0.065" W (2.05mm x 1.65mm)
Serija XZ Ocene -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 4-SMD, No Lead
Druga imena 1664-1524-6 delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Način delovanja Fundamental Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Load Capacitance 8pF Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Toleranca frekvence ±30ppm
Stabilnost frekvence ±30ppm Pogostost 26MHz
ESR (upornost ekvivalentne serije) 100 Ohms natančen opis 26MHz ±30ppm Crystal 8pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead