XZAEELNANF-50.000000
TaitienTaitien
XZAEELNANF-50.000000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XZAEELNANF-50.000000
Proizvajalec / znamka: Taitien
Opis izdelka CRYSTAL 50MHZ 8PF SMD
Podatkovni listi: 1.XZAEELNANF-50.000000.pdf2.XZAEELNANF-50.000000.pdf3.XZAEELNANF-50.000000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije XZAEELNANF-50.000000
Številka dela XZAEELNANF-50.000000 Proizvajalec Taitien
Opis CRYSTAL 50MHZ 8PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Tip MHz Crystal Velikost / dimenzija 0.081" L x 0.065" W (2.05mm x 1.65mm)
Serija XZ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Druga imena 1664-1541-2 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Način delovanja Fundamental Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Load Capacitance 8pF Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Toleranca frekvence ±30ppm
Stabilnost frekvence ±30ppm Pogostost 50MHz
ESR (upornost ekvivalentne serije) 80 Ohms natančen opis 50MHz ±30ppm Crystal 8pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead