AH042F525001-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AH042F525001-T
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka RF ANT 5GHZ CHIP SOLDER SMD
Podatkovni listi: AH042F525001-T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AH042F525001-T
Številka dela AH042F525001-T Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis RF ANT 5GHZ CHIP SOLDER SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4823 pcs Podatkovni list AH042F525001-T.pdf
VSWR 2 Prekinitev Solder
Serija - Povratna izguba -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 587-2202-2
Število pasov 1 Tip montaže Surface Mount
Ingress Protection - Višina (maks.) 0.031" (0.80mm)
Gain 1dBi Frekvenčni razpon 5.15GHz ~ 5.35GHz
Skupina frekvenc SHF (f > 4 GHz) Frekvenca (sredina / pas) 5GHz
Lastnosti - natančen opis 5GHz Bluetooth, WLAN Chip RF Antenna 5.15GHz ~ 5.35GHz 1dBi Solder Surface Mount
Aplikacije Bluetooth, WLAN Vrsta antene Chip
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AH03200003
AH03200003
Proizvajalci: TXC Corporation
Opis: CRYSTAL 32.768KHZ 12.5PF SMD
Na zalogi: 97668 pcs
Prenesi: AH03200003.pdf
RFQ
AH05P-5
AH05P-5
Proizvajalci: XP Power
Opis: DC DC CONVERTER 500V 1.5W
Na zalogi: 1070 pcs
Prenesi: AH05P-5.pdf
RFQ
Proizvajalci: TXC Corporation
Prenesi: AH03270003.pdf
AH075100R0JE66
AH075100R0JE66
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: AH075 100 5% E66 E3
Prenesi: AH075100R0JE66.pdf
AH02P-5
AH02P-5
Proizvajalci: XP Power
Opis: DC DC CONVERTER 200V 1.5W