AMK105ABJ475MV-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
AMK105ABJ475MV-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AMK105ABJ475MV-F
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 4.7UF 4V X5R 0402
Podatkovni listi: 1.AMK105ABJ475MV-F.pdf2.AMK105ABJ475MV-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMK105ABJ475MV-F
Številka dela AMK105ABJ475MV-F Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 4.7UF 4V X5R 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2541877 pcs Podatkovni list 1.AMK105ABJ475MV-F.pdf2.AMK105ABJ475MV-F.pdf
Napetost - ocenjena 4V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.024" (0.60mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija M
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 587-5397-2
AMK105ABJ475MVF
RM AMK105ABJ475MV-F
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 4.7µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 4.7µF Aplikacije SMPS Filtering