AMK105F105ZV-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
AMK105F105ZV-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AMK105F105ZV-F
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 1UF 4V Y5V 0402
Podatkovni listi: AMK105F105ZV-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AMK105F105ZV-F
Številka dela AMK105F105ZV-F Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 1UF 4V Y5V 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3755236 pcs Podatkovni list AMK105F105ZV-F.pdf
Napetost - ocenjena 4V Toleranca -20%, +80%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient Y5V (F)
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija M
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena AMK105F105ZVF
RM AMK105 F105ZV-F
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 1µF -20%, +80% 4V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 1µF