BK0603LL100-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
BK0603LL100-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BK0603LL100-T
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FERRITE BEAD 10 OHM 0201 1LN
Podatkovni listi: 1.BK0603LL100-T.pdf2.BK0603LL100-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BK0603LL100-T
Številka dela BK0603LL100-T Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FERRITE BEAD 10 OHM 0201 1LN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1805997 pcs Podatkovni list 1.BK0603LL100-T.pdf2.BK0603LL100-T.pdf
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija BK
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena 587-1831-1
BK0603LL100T
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število linij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca @ Pogostost 10 Ohms @ 100MHz Višina (maks.) 0.013" (0.33mm)
Vrsta filtra - DC Resistance (DCR) (Max) 250 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 200mA