BK1608HS330-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
BK1608HS330-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BK1608HS330-T
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FERRITE BEAD 33 OHM 0603 1LN
Podatkovni listi: 1.BK1608HS330-T.pdf2.BK1608HS330-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BK1608HS330-T
Številka dela BK1608HS330-T Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FERRITE BEAD 33 OHM 0603 1LN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2578721 pcs Podatkovni list 1.BK1608HS330-T.pdf2.BK1608HS330-T.pdf
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija BK
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 587-1871-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število linij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca @ Pogostost 33 Ohms @ 100MHz Višina (maks.) 0.037" (0.95mm)
Vrsta filtra - DC Resistance (DCR) (Max) 80 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 1.2A